Innowacje - do przodu, czyli którędy?
2 grudnia 2015, Warszawa

II Kongres E(x)plory odbył się 2 grudnia 2015 r. w Centrum Nowych Technologii w Warszawie.

Podczas Kongresu zgromadziliśmy młodych innowatorów, dojrzałe startupy oraz inwestorów i biznes. Wątkiem przewodnim była dyskusja nad temat optymalnych warunków dla rozwoju innowacji, koniecznych zmian legislacyjnych i nowych instrumentów wsparcia dla innowatorów.

Kongres otworzył coach i mentor biznesu Arnon Barnes! Podczas godzinnego, interaktywnego wystąpienia przekazał odbiorcom tajemnicę tego, jak szybko i skutecznie osiągnąć sukces!

Goście z Izraela  spróbowali przybliżyć nam specyfikę start up’owej mekki. Co Izrael zrobił i robi aby pomóc młodym ludziom w rozwijaniu swoich biznesów? Którą z praktyk możemy w Polsce zaimplementować? Jakie cechy powinni w sobie rozwijać młodzi ludzie, aby odnieść sukces.

Kongresy E(x)plory to wydarzenia, które kierujemy do młodych innowatorów, przedstawicieli startupów, innowacyjnych firm, funduszy inwestycyjnych, centrów transferu technologii na uczelniach i w instytutach naukowych a także do instytucji i urzędów wspierających innowacje.

II-mu Kongresowi towarzyszyły dwa wydarzenia: Edycja Specjalna Konkursu Naukowego E(x)plory oraz „Spotkania z innowacjami” dla wycieczek szkolnych ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Wszystkim przybyłym gościom dziękujemy za aktywną obecność!

I do zobaczenia już na wiosnę, podczas III Kongresu E(x)plory we Wrocławiu.

Arnon2

prelegenci

program

2 grudnia 2015

18.11.2015 10:00

Inauguracja

18.11.2015 11:30

Przerwa kawowa

18.11.2015 14:00

Lunch

galeria

Organizator:

Mecenas E(x)plory:

Współorganizatorzy:

Partnerzy:

Partnerzy merytoryczni:

Patronat honorowy:

Patroni medialni: