Innowacje w sporcie
5-6 października 2016, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia

Kongres E(x)plory, to miejsce, które łączy młodych innowatorów, dojrzałe startupy oraz inwestorów i biznes. Specjalnie dla Państwa już po raz czwarty zaprosimy do Polski najwybitniejszych przedstawicieli światów innowacji, nauki i biznesu. Innowatorów i startupowców, którzy dzisiaj zmieniają otaczającą nas rzeczywistość. Chcemy aby stali się oni źródłem inspiracji, ale również wiary i siły w swoje możliwości, pomysły i projekty.

Struktura Kongresu E(x)plory jest trójpoziomowa:

  • Młodzi innowatorzy – Jak swoimi pomysłami zmieniam codzienność?
  • Startupowcy – Jak moja firma wpływa na życie człowieka?
  • Przedsiębiorcy i inwestorzy – Jakie innowacje są nam dzisiaj potrzebne? W co inwestować aby nasza codzienność zmieniała się na lepsze?

 

Coraz więcej z nas uprawia dzisiaj sport. Jeździmy na rowerze, hulajnodze, deskorolce. Biegamy, tańczymy zumbę, spacerujemy w stylu „nordic walking”. Wielu z nas uzależnionych jest od adrenaliny jakiej źródłem są sporty ekstremalne. Dla profesjonalnych sportowców sport to sposób na życie, a oni sami to ikony wyznaczające najświeższe trendy. Chcemy ich naśladować i podziwiać. Sport znalazł się nawet w najnowszej piramidzie żywienia, jako najważniejszy element codziennej diety zdrowego człowieka.

Uprawiajmy sport!

Nie zapominajmy o tym, że sport to fascynujący obszar dla innowatorów i naukowców. Ludzi, którzy na co dzień swoimi pomysłami starają się usprawniać nasze hobby i nadawać mu dodatkową wartość. Jeździmy na rowerach, które produkują mieszkańcy Ghany. Biegamy w butach, które same się sznurują. Nosimy zegarki które mierzą nasze ciśnienie, kontrolują bicie serca, a przy okazji odmierzają ilość zrobionych kroków lub przebiegniętych kilometrów. Piłkarze najlepszych klubów grają w spersonalizowanym obuwiu, a system goal-line ostatecznie rozstrzyga wątpliwości przybramkowe. Dzięki najnowszym technologiom możemy dzielić się swoimi sportowymi przygodami i osiągnięciami z całym światem. Nawzajem motywować i wspierać.

Korzystajmy z najnowszych technologii i wspierajmy ludzi, których praca polega na usprawnianiu i uprzyjemnianiu naszego wolnego czasu. To dzięki nim chce nam się chcieć! Co jeszcze szykują dla nas sportowi innowatorzy?

Właśnie o sporcie i jego przyszłości będziemy dyskutować i marzyć podczas IV Kongresu E(x)plory pt. „Innowacje w sporcie”!

Już 5-6 października w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia.

prelegenci

program

IV Kongres E(x)plory "Innowacje w sporcie" - 5 października 2016

09.09.2016 15:00

Uroczyste otwarcie

09.09.2016 17:00

Przerwa kawowa

09.09.2016 20:30

Kolacja networkingowa

IV Kongres E(x)plory "Innowacje w sporcie" - 6 października 2016

05.08.2016 13:15

Lunch

galeria

Organizator:

Partnerzy merytoryczni:

Patronat medialny:

Partner strategiczny: