"Akceleracja innowacji"
26 kwietnia 2017 r., Centrum Kreatywności Targowa, ul. Targowa 56 Warszawa

Kongres E(x)plory Innowacje to wydarzenie łączące światy biznesu i nauki. Skupiony wokół tematu innowacyjności stara się na bieżąco śledzić i obserwować jej rozwój. Ciekawi goście z Polski i zagranicy zapewniają wysoki poziom merytoryczny wydarzenia oraz unikatową wartość networkingową.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy autorów innowacji, startupowców, studentów, doktorantów i naukowców, ale również biznesmenów i inwestorów. Osoby które posiadają osobiste doświadczenie i są chętni aby się nim podzielić. Przedstawicieli biznesu, którzy są zainteresowani inwestycją w innowacyjne pomysły oraz młodymi talentami które potrzebują i szukają wsparcia.

V Kongres E(x)plory zostanie w całości poświęcony tematowi akceleracji. Do udziału w nim zaprosimy przedstawicieli instytucji realizujących programy akceleracyjne oraz startupy w nich uczestniczące. Chcemy zaprezentować efekty ich działania oraz pokazać jak dzisiaj radzą sobie projekty objęte ich wsparciem. Nie będziemy uciekać od tematu porażki! Wręcz podzielimy się z nią, pomagając tym samym innym jej uniknąć. Zapytamy ekspertów czy programy akceleracyjne mają realny wpływ na poziom oraz ilość wdrażanych innowacji.

Udział w Kongresie to szansa na poznanie najciekawszych projektów oraz ich autorów. Poznanie tajemnicy ich sukcesu, ale również długiej i krętej drogi którą musiały pokonać.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegółowy program wydarzenia już wkrótce!

 

prelegenci

program

V Kongres E(x)plory "Akceleracja innowacji"

20.02.2017 09:30

Inauguracja

galeria

Organizator:

Współorganizator:

Partnerzy strategiczni:

Patronat honorowy:

Partnerzy:

Patron medialny: