„Jak akcelerować innowacje? Doświadczenia polskie i nie tylko”
18-19 października 2017, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia

Kongres E(x)plory Innowacje to wydarzenie łączące światy biznesu i nauki. Skupiony wokół tematu innowacyjności stara się na bieżąco śledzić i obserwować jej rozwój. Ciekawi goście z Polski i zagranicy zapewniają wysoki poziom merytoryczny wydarzenia oraz unikatową wartość networkingową.

Do udziału w wydarzeniu tradycyjnie zapraszamy autorów innowacji, startupowców, studentów, doktorantów i naukowców, ale również biznesmenów i inwestorów. Osoby które posiadają osobiste doświadczenie i są chętne aby się nim podzielić. Przedstawicieli biznesu, którzy są zainteresowani inwestycją w innowacyjne pomysły oraz młodymi talentami które potrzebują i szukają wsparcia.

Podczas VI Kongresu E(x)plory będziemy kontynuować, rozpoczętą podczas V Kongresu E(x)plory, dyskusję na temat akceleracji. Zastanowimy się, gdzie dzisiaj młodzi ludzie mogą szukać pomocy przy akceleracji swoich innowacyjnych pomysłów. Czy Polska oferuje szerokie wsparcie? Czy też zmuszeni są go szukać poza granicami? Ilu z nich wyjeżdża, a ilu zdecydowało się zostać. Porozmawiamy o akceleracji w kontekście międzynarodowym. Zaproszeni goście podzielą się z nami swoimi doświadczeniami akceleracyjnymi. Porównamy metody wspierania indywidualnych innowatorów i ich efekty. Zechcemy również przedstawić najciekawsze przykłady zakończonej sukcesem akceleracji. Spektakularne wdrożenia, innowacyjne projekty i stojących za nimi ludzi – twórczych i konsekwentnych innowatorów.

Wydarzenie kierujemy do instytucji oraz osób prywatnych dla których poziom współczesnej innowacyjności oraz oferowane metody wsparcia są ciekawym tematem dyskusji.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

 

 

prelegenci

program

VI Kongres E(x)plory "Jak akcelerować innowacje? Doświadczenia polskie i nie tylko" - 18.10.2017

20.09.2017 14:30

Rejestracja

20.09.2017 15:00

Uroczyste otwarcie

20.09.2017 16:00

Przerwa kawowa

20.09.2017 20:00

Kolacja networkingowa

VI Kongres E(x)plory „Jak akcelerować innowacje? Doświadczenia polskie i nie tylko” - 19.10.2017

20.09.2017 14:00

Lunch

galeria

Organizator:

Mecenas E(x)plory:

Partnerzy strategiczni:

Partner strategiczny:

Partnerzy merytoryczni:

Patron medialny: