"Mentoring. Czy każdy uczeń potrzebuje mistrza?"
24-25 października 2018, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia

Kongres E(x)plory Innowacje to wydarzenie łączące światy biznesu i nauki.

Skupiony wokół tematu innowacyjności stara się na bieżąco śledzić i obserwować jej rozwój. Ciekawi goście zapewniają wysoki poziom merytoryczny wydarzenia oraz unikatową wartość networkingową.

Do udziału w wydarzeniu tradycyjnie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane rozwojem technologicznym, naukowym i  osobistym. Osoby stale poszukujące nowych rozwiązań oraz wsparcia w ich wdrażaniu. Osoby które posiadają osobiste doświadczenia i są chętne aby się nimi podzielić. Również, a nawet przede wszystkim, przedstawicieli biznesu, którzy są zainteresowani inwestycją w innowacyjne pomysły oraz młodymi talentami które potrzebują i szukają wsparcia.

Podczas VII Kongresu E(x)plory przyjrzymy się bliżej zagadnieniu mentoringu oraz aktualnie bardzo popularnym i prężnie działającym programom mentoringowym. Czym jest mentoring i komu jest potrzebny? Kiedy powinniśmy pomyśleć o wsparciu mentorskim? Posłuchamy doświadczonych mentorów oraz ich uczniów. Oraz zobaczymy prezentacje projektów, które przez ostatni rok otrzymywały mentoringowe wsparcie.

 

prelegenci

program

VII Kongres E(x)plory - 24.10.2018

24.10.2018 15:00

Gala otwarcia

VII Kongres E(x)plory - 25.10.2018

galeria

Organizator:

Partnerzy strategiczni:

Partner wspierający:

Partnerzy:

Patronaty medialne: