Poznaj siłę innowacji w biznesie na konferencji „Wolves Summit”

Ostatnio coraz częściej spotykamy się z opiniami, że coś jest „innowacyjne”. Jesteśmy świadkami realizacji wielu nowoczesnych, rozwojowych i użytecznych inwestycji, bez których w dobie nowej gospodarki nie sposób nam żyć. Czym jest owa „innowacyjność”? O tym dowiecie się na konferencji Wolves Summit, która odbędzie się 27-28 października w Warszawie.

Słowa „innowacja” i „innowacyjność” rozumiane mogą być wielorako. Najczęściej określają pewną zmianę, ulepszenie czegoś lub wprowadzenie jakiejś nowej wartości w rzeczywistość, która nas otacza. Innowacyjne mogą być różne obszary działalności człowieka – biznes, technologia, społeczeństwo czy nawet psychologia.

„Innowacyjność” to rozwój, wybieganie w przyszłość, podejmowanie niestandardowych działań i nieszablonowe myślenie – tak właśnie termin ten definiują twórcy międzynarodowej konferencji Wolves Summit poświęconej innowacyjności i start-upom, która odbędzie się 27 i 28 października w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki.

Ponad 2000 uczestników, 9 ścieżek tematycznych (m.in. Fintech, Technology, Fashion, Inwestorzy, Start-upy, Gaming), 200 prelegentów i 160 inwestorów z całego świata – tak w liczbach przedstawia się październikowa konferencja Wolves Summit. Odbędzie się ona przy wsparciu największych światowych marek, m.in. Estimote, Sher.ly, Azimo, Zen Card, Zalando, Showroom, CD-Projekt, Techland, LinkedIN, Coca – Cola, Orlen i Deloitte.
Ale to nie wszystko. Podczas konferencji 300 start-upów niczym 300 Spartan będzie walczyć o miano najbardziej innowacyjnego, pomysłowego i przyszłościowego start-upu w ramach konkursu „The Great Pitch”, w którym nagrodą jest 100 000 $. Pierwszą edycję wygrał kanadyjski start-up OUROTECH, którego zespół stworzył drukarkę 3D umożliwiającą zeskanowanie ciała człowieka w celu umożliwienia lekarzom przeprowadzania próbnych operacji, np. na mózgu. Prawda, że to brzmi wspaniale?
„Innowacyjność” jest zatem czymś, co może zmienić świat lub wpłynąć na jego poprawę. Dla Barbary Piasek, współzałożycielki konferencji Wolves Summit, innowacja jest to „proces kreowania i wdrażania produktów, usług, procesów czy udoskonaleń, dzięki którym podnosimy nasz standard życia, jak również rentowność biznesu, jeśli dotyczy ona tego obszaru”. Ideą konferencji Wolves Summit jest zainspirowanie przedsiębiorców do realizacji działań innowacyjnych, co wymaga wiele ciężkiej pracy, poświęcenia i wyrzeczeń, ale w efekcie znamionuje sukces.
Przyjdź na konferencję Wolves Summit i pobudź w sobie innowacyjność.

Wróć do aktualności